فروش شکلات
خانه / شکلات ایرانی / خریداران شکلات ایرانی فله

خریداران شکلات ایرانی فله

خریداران شکلات ایرانی فله اغلب در بازارهای سنتی بویژه بازار تهران کالاهای مورد نظر خود را می یابند اگرچه امروزه خرید اینترنتی حتی برای شکلات فله هم محبوبیت فراوانی دارد.

خریداران شکلات ایرانی فله

انواع شکلات ایرانی

شکلاتهای ایرانی از جنبه های مختلف دارای انواع گوناگونی می باشند. مثلا از نظر قیمت شکلاتهای ایرانی دارای انواع زیرند.

  • شکلات های گران و مجلسی
  • شکلات های اکونومی و بصرفه
  • شکلات های فله و ارزان

شکلاتهای مجلسی کمتر بصورت فله عرضه می شوند و اغلب در بسته بندی های شیک و گرانقیمت ارائه می شوند. اما خریداران شکلات ایرانی فله بخوبی می دانند که برای پذیرایی در مراسم پرجمعیت مثلا در مناسبتهای ملی، امکان استفاده از شکلاتهای مجلسی و حتی متوسط فراهم نیست و باید اقدام به خرید شکلات فله با بسته بندی های کوچک نمود.
این نوع از شکلاتهای علاوه بر اینکه ارزان تر هستند بدلیل بسته بندی های متناسب، جای کمتری اشغال می کنند و به همین جهت به تعداد زیاد قابل ارائه هستند و می توان جمعیت بزرگی را پذیرایی نمود.

خریداران شکلات ایرانی فله

نکات مورد توجه خریداران شکلات ایرانی فله

خریداران شکلات ایرانی فله شاید بیش از هر چیز به قیمت این نوع از شکلاتها توجه دارند. همچنین سهولت خرید و جابجایی و تحویل در محل نیز بسیار اهمیت دارد. به همین جهت فروشندگان شکلات فله باید با توجه به این نکات از بسته بندی های جاگیر که کار حمل و نقل و دشوار می کنند جدا خودداری کنند.
همچنین با توجه به تعداد زیاد شکلات مورد نیاز در خرید و فروش فله، حجم شکلاتها باید به گونه ای باشد که توجه مشتریان را به خود جلب کند. شکلاتهای بزرگ طبیعتا خیلی برای این هدف مناسب نیستند. از جهت کمتر شکلاتهای تلخ و کاکائویی به عنوان پذیرایی در این نوع مراسم بکار می روند.

خریداران شکلات ایرانی فله

مراکز فروش شکلات فله

مراکز فروش شکلات فله معمولا عمده فروشی های تنقلات و نیز کارگاههای تولید شیرینی جات هستند که بصورت سنتی اقدام به تولید شکلات می کنند و کمتر از بسته بندی های صنعتی استفاده می کنند.
البته در فروشگاهها و قنادی ها نیز برخی انواع شکلات فله عرضه می شود و گاه مشتریان از همین مراکز اقدام به خرید می کنند. بدلیل شرایط بهداشتی خاص فروشگاههای زنجیره ای، این نوع از شکلاتهای فله کمتر در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شوند و بیشتر در فروشگاهها و عمده فروشی ها و یا کارگاههای غیر رسمی تولید و عرضه می گردند. در تهیه شکلات فله از این مراکز حتما باید به پروانه بهداشتی و اصول بهداشتی تولید و نگه داری این شکلاتها دقت کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب فروش شکلات ایرانی مرغوب

قطب فروش شکلات ایرانی مرغوب

شکلات ایرانی مرغوب طرفدارن بسیاری در داخل و خارج از کشور دارد و برای کارخانه …

خانه شکلات