فروش شکلات
خانه / انواع شکلات ایرانی / شکلات سایرو / خرید شکلات سایرو تلخ تخته ای با قیمت ارزان

خرید شکلات سایرو تلخ تخته ای با قیمت ارزان

خرید شکلات سایرو تخته ای به شکل های شمشی و مینی شمشی ، در انواع تلخ ، کاکائویی و سفید، که یکی از با کیفیت ترین شکلات های ارزان قیمت بازار کشو است، از طریق این فروشگاه اینترنتی برای خریداران عمده سراسر کشور امکان پذیر می باشد .

خرید شکلات سایرو

محصولات شکلات سایرو

شرکت کیان شکلات کیمیا، در کنار برند شناخته شده پارمیدا ، تولید کننده محصولات برند سایرو نیز می باشد ، این برند شامل انواع مختلفی از محصولات می باشد که تا جدودی با محصولات برند پارمیدا همخوانی دارد . انواع تولیدات برند سایرو به قرار زیر می باشد :

خرید شکلات سایرو

انواع شکلات سایرو تلخ

شرکت کیان شکلات کیمیا، تولید کننده انواع شکلات با برند سایرو و پارمیدا می باشد . این شرکت برای آن که نیاز بازار مصرف به انواع شکلات را پاسخگو باشد دو نوع شکلات با کیفیت و قیمت های متنوع وارد بازار شکلات کشور نموده است که هر یک خریداران و مصرف کنندگان خاص خود را دارند .

شرکت کیان شکلات کیمیا ، انواع شکلات سایرو را در طعم  و مزه های مختلف و البته با کاربردهای فراوان تهیه و تولید می نماید، که یکی از بهترین و پرکاربرد ترین آنها شکلات تلخ می باشد که از بازار فروش بسیار خوبی برخودار ست. برند سایرو شکلاتهای تلخ خود را به دو مدل تهیه کرده و به شکل فله کارتنی و بسته بندی کیلویی وارد بازار مصرف می نماید که این دو مدل کلی، عبارتند از :

  • انواع شکلات تخته ای تلخ سایرو
  • انواع شکلات پذیرایی تلخ سایرو

خرید شکلات سایرو

شکلات سایرو تلخ تخته ای

برند سایرو انواع مختلفی از شکلات تلخ تخته ای را برای مصارف مختلف مراکز تولیدی و مصرف کنندگان دیگر تهیه و به بازار مصرف عرضه می نماید. خریداران انواع شکلات تلخ تخته ای سایرو می توانند این محصول را در وزن های مختلف و به صورت کارتنی که هر کارتن حاوی ۳۶ عدد شکلات تخته ای می باشد را، خریداری کرده و برای مصارف متنوعی مورد استفاده قرار بدهند. انواع شکلات سایرو تلخ تخته ای شامل موراد زیر می باشد :

  • انواع شکلات مینی شمشی تلخ سایرو
  • انواع شکلات شمشی تلخ سایرو

خرید شکلات سایرو

خرید شکلات سایرو

خرید شکلات سایرو تخته ای و دیگر انواع شکلات سایرو و پارمیدا از طریق مراکز و فروشگاه های سطح شهرهای بزرگ و کوچک به صورت عمده و خرده انجام می شود . خرید شکلات سایرو عمده بیشتر از نمایندگی فروش و مراکز پخش و فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد . خریداران عمده بیشتر بنکداران و مراکز تولیدی مواد غذایی قندی هستند که به دنبال خرید محصولی با کیفیت و ارزان قیمت هستند ، به همین دلیل انواع شکلات تخته ای سایرو را تهیه و خریداری می نمایند.

خرید شکلات سایرو

قیمت شکلات تخته ای سایرو

قیمت شکلات تخته ای سایرو نسبت به دیگر انواع شکلات تخته ای ایرانی که در مراکز تولیدی تهیه می شود بسیار مناسب و ارزان تر می باشد ، زیرا ایده تولید این برند ، تولید شکلاتی با کیفیت مناسب و در عین حال قیمت ارزان و مناسب بوده است. قیمت شکلات تخته ای سایرو را می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی به صورت روزانه جستجو کرده و از آخرید نرخ روز و یا قیمت این شکلات در انواع طعم و وزن کسب اطلاع نمود، البته شما می توایند از طریق همین فروشگاه های اینترنتی نیز سفارش خرید داده و شکلات مورد نیاز خود را با قیمت کارخانه خریداری کرده و بار خود را دریافت نمایید.

خرید شکلات سایرو

قیمت شکلات تلخ سایرو

قیمت شکلات تلخ سایرو همانند دیگر انواع شکلات تلخ برندهای دیگر، بر اساس میزان و خلوص پودر کاکائو به کار رفته در این محصول و برخی عوامل دیگر، محاسبه می شود به طوری که هر چه میزان تلخی شکلات بیشتر باشد ، درصد پودر کاکائو مورد استفاده در تولید آن بیشتر بوده است و به همین دلیل قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود، پس قیمت شکلات تلخ سایرو  به عوامل زیر بستگی دارد :

  • درصد تلخی شکلات
  • نحوه عرضه و فروش شکلات
  • نوع بسته بندی شکلات
  • وزن شکلات
  • نرخ روز ارز

خرید شکلات سایرو

خرید شکلات سایرو تلخ تخته ای با قیمت ارزان

خرید شکلات سایرو تلخ با قیمت ارزان و مناسب به صورت گسترده در مراکز مختلف تجاری صورت می گیرد و خریداران عمده و خرده، انواع مختلفی از شکلات پذیرایی و تخته ای تلخ و شیری این برند معتبر و با کیفیت را خریداری و مصرف می نمایند.

خریداران سراسر کشور می توانند از طریق این سایت و فروشگاه اینترنتی انواع شکلات ایرانی، با تنوع محصولات شکلات سایرو و پارمیدا آشنا شده ، لیست قیمت دریافت کرده و سپس ثبت سفارش نموده و شکلات مورد نیاز خود را با قیمت کارخانه خریداری نموده و در محل مورد ن ظر خود دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات