فروش شکلات
خانه / سس شکلات / صادرات سس شکلات با کیفیت ایرانی به کشورهای همسایه

صادرات سس شکلات با کیفیت ایرانی به کشورهای همسایه

صادرات سس شکلات ایرانی با کیفیت به صورت فله و بسته بندی شده با قیمت و ارسال مستقیم از درب کارخانه به کشورهای همسایه در بازرگانی بهسانا، جهت همکاری در تولید، خرید و فروش و صادرات این محصول همراه شما هستیم.

صادرات سس شکلات

سس شکلات چیست؟

صادرات سس شکلات

یکی از انواع شکلات های پر فروش بازار داخلی و خارجی سس شکلات نام دارد. سس شکلات، جزو شکلات های صنعتی محسوب می شود. این محصول کاربردهای فراوانی در تولید و یا تکمیل فرایند تولید برخی از محصولات دارد. پایه اصلی تولید سس شکلات، همان مواد اولیه مورد نیاز برای تولید شکلات می باشد ولی درصد ترکیب مواد کمی با یکدیگر تفاوت دارد . این سس در طعم ها و غلظت های متنویع تولید می شود تا مصرف کنندگان مختلف بتوانند از آن استفاده نمایند.

انواع سس شکلات

صادرات سس شکلات

سس شکلات همانند دیگر انواع محصولات در طعم ها و رنگ های متنوعی تولید می شود. خریداران داخلی و خارجی با توجه به تنوع و نیازی که دارند می توانند یکی از انواع سس شکلات ایرانی را مورد استفاده قرار دهند. انواع سس شکلاتی که در داخل کشور تولید می شود به قرار زیر می باشد :

  • سس شکلات کاراملی
  • سس شکلات تلخ
  • سس شکلات شیری
  • سس شکلات میوه ای
  • سس شکلات سفید

سس شکلات با کیفیت ایرانی

از سس شکلات برای تزئین و یا طعم دارد کردن دیگر محصولات غذایی قندی همچون، انواع کیک، بستنی، کلوچه و دسرها استفاده می شود . سس شکلات با استفاده از پودر کاکائو درست می شود. هر چه پودر کاکائو به کار رفته دز تهیه سس مرغوب تر باشد ، سس شکلات با کیفیت بالاتری تولید می شود.

سس شکلات با کیفیت از ماندگاری و طعم بهتری برخودار است و به راحتی بر روی محصول باقی می ماند. البته در هنگام خریداری سس باید دقت کرد که غلظت سس با محصول مورد نظر ما همخوانی داشته باشد.

صادرات سس شکلات

صادرات سس شکلات

صادرات سس شکلات به کشورهای مختلف همسایه رونق بسیار دارد.
کشورها همسایه و حاشیه خلیح فارس به دلیل گرمای هوا و مصرف مواد غذایی قندی بالا نیاز به انواع مختلفی از سس شکلات دارند. بهترین و راحت ترین راه برای تأمین این محصول کشور ما است. بنابراین خریداران و تاجران زیادی به دنبال خرید و ضادرات سس شکلات در انواع مختلف طعم و بسته بندی می باشند.

شرکتهای تولید شکلات، سالانه هزاران تن انواع سس شکلات خود را به بازار کشورهای همسایه عرضه کرده و به فروش می رسانند. درآمد ارزی حاصل از این عرضه و فروش نیز هر روز در حال افزایش می باشد .

برندهای تولید کننده سس شکلات ایرانی

صادرات سس شکلات

برندهای تولید کننده سس شکلات معمولا شرکتها و مراکزی هستند که در کنار انواع شکلات پذیرایی، به تولید انواع شکلات های صنعتی نیز اشتغال دارند. سس شکلات تولید شده در این شرکتها ، بخش بزرگی از نیاز کشور را تأمین می نماید. می توان گفت با تولید انواع سس شکلات با کیفیت، نیاز بازار داخلی به انواع سس شکلات خارجی رفع شده است. برندهای تولیدی سس شکلات ایرانی به قرار زیر می باشند :

  • سس شکلات سوربن
  • سس شکلات فرمند
  • سس شکلات باراکا
  • سس شکلات تاژینه

صادرات سس شکلات با کیفیت ایرانی به کشورهای همسایه

صادرات سس شکلات

مراکز و شرکتهای تولیدی انواع شکلات صنعتی ایرانی می توانند جهت صادرات سس شکلات با کیفیت خود با مجموعه بهسانا در تماس باشند. این مجموعه با توجه با سابقه طولانی در امر صادرات به کشورهای مختلف همسایه ، انواع شکلات ایرانی را به صورت کانتینری به کشورهای مختلف همسایه صادرات می نماید. بهسانا علاوه بر سس شکلات دیکر محصولات صنعتی زیر را نیز در برنامه صادراتی خود دارد که به قرار زیر می باشد :

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات