فروش شکلات
خانه / پودر نارگیل / عرضه انواع پودر نارگیل فله با کیفیت

عرضه انواع پودر نارگیل فله با کیفیت

عرضه انواع پودر نارگیل با کیفیت فله به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب و رقابتی ، از طریق این بازار آنلاین به صورت گسترده امکان پذیر می باشد .

صنایع مختلف عذایی و یا دارویی و آرایشی یکی از خریداران و مصرف کنندگان همیشگی و دائمی انواع پودر نارگیل می باشند. پودر نارگیل یک محصول وارداتی است که از نقاط و کشورهای مختلف دنیا با کیفیت و قیمت های متنوعی خریداری و وارد بازار کشور ما می شود .

عرضه انواع پودر نارگیل

انواع پودر نارگیل

درخت نارگیل در مناطق گرمسیری و استوایی زمین رشد و نمو دارد. این میوه ی گرمسیری به شکلهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و به کشورهای دیگر صادر می شود یکی از محصولات درخت پرخاصیت پودر نارگیل است.

کشورهای متعددی در زمینه تولید پودر نارگیل فعالیت می‌کنند هر یک از این مناطق با توجه  به شرایط خود اقدام به عرضه انواع پودر نارگیل می نماید. هر یک این محصولات، از نظر کیفیت و قیمت با دیگر انواع تفاوت بسیار دارد .

خریداران و مراکز تولیدی هر یک بر اساس نوع تولیداتی که دارند و یا بر اساس کیفیت کالای مورد نظر خود می توانند یکی از انواع پودر نارگیل موجود در بازار را تهیه و خریداری کنند.

به طور کلی دو نوع پودر نارگیل تولید و وارد بازار می شود که عبارتند از :

 • انواع پودر نارگیل خشک
 • انواع پودر نارگیل چرب

پودر نارگیل خشک از چربی و رطوبت کمتری برخودار است و برای تولید انواع شیرینی و شکلات مورد استفاده قرار می گیرد. پودر نارگیل مرطوب و یا چرب ، به دلیل رطوبت زیاد و میزان چربی بالا ، برای تولید شیرینی و شکلات مناسب نیست ، لذا از آن برای تولید انواع مواد آرایشی و بهداشتی و همچنین دارو سازی استفاده می شود.

پودر نارگیل مورد نیاز صنایع مختلف از کشورهای مختلف وارد می شود، هر یک از این محصولات وارداتی با توجه به کیفیت و نوع خاص خود مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی پودر نارگیل بازار کشور ما از کشورهای زیر وارد می شود :

 • پودر نارگیل سریلانکا
 • پودر نارگیل اندونزی

عرضه انواع پودر نارگیل

عرضه انواع پودر نارگیل

عرضه انواع پودر نارگیل در مراکز تجاری مختلف به دو صورت کلی انجام می شود که عبارتند از :

 • عرضه عمده
 • عرضه خرده

خریداران عمده انواع پودر نارگیل برای تهیه و خرید این محصول به مراکز تجاری شهرهای بزرگ به صورت حضوری و یا غیر حضوری مراجعه کرده و انواع پودر نارگیل مورد نیاز خود را تهیه و خریداری می نمایند. خریداران خرده که معمولا مصرف کنندگان نهایی و خانگی هستند ، پودر نارگیل مورد نیاز خود را به صورت فله کیلویی و یا بسته بندی شده از فروشگاه های پراکنده در سطح شهر خریداری می نمایند.

عرضه انواع پودر نارگیل برای مراکز و کارخانجات تولیدی بیشتر به صورت فله می باشد . پودر نارگیل فله در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی و به صورت عمده ، مورد درخواست این دسته از خریداران می باشد .

عرضه انواع پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل فله

پودر نارگیل فله در انواع مختلف خشک و چرب مورد تقاضا و استفاده بسیاری از مراکز و کارگاه های تولیدی صنایع غذایی قندی و بهداشتی آرایشی می باشد . این مراکز تولیدی برای آن که بتوانند مواد اولیه مورد نیاز خود از جمله پودر نارگیل و یا کره کاکائو را با قیمت مناسب و ارزان تری تهیه نمایند، به دنبال خرید پودر نارگیل فله هستند.

پودر نارگیل فله همانند دیگر محصولات فله در بازار با قیمت و بهای کمتری عرضه و به فروش می رسد. عرضه انواع پودر نارگیل فله برای تولید کنندگان این محصول نیز به صرفه می باشد، زیرا آنان را از هزینه های بسته بندی و سورتینگ بی نیاز می نماید.

عرضه انواع پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل عمده

قیمت پودر نارگیل در بازار کشور ما همانند بسیاری دیگر محصولات با نوسانات زیادی رو به رو می باشد . پودر نارگیل یک مجصول وارداتی است که قیمت آن به عوامل زیادی بستگی دارد. شرکتهای بازرگانی بعد از واردات این محصول ، و تعیین قیمت، اقدام به عرضه انواع پودر نارگیل در بازار کشور می نمایند. قیمت انواع پودر نارگیل در بازار به عوامل زیر بستگی دارد که عبارتند از :

 • نوع پودر نارگیل
 • برند پودر نارگیل
 • نرخ خرید پودر از کشورهای تولیدکننده
 • نرخ روز ارز
 • میزان واردات و تقاضای بازار
 • نحوه عرضه و فروش پودر
 • و موارد دیگر

عرضه انواع پودر نارگیل

عرضه انواع پودر نارگیل فله با کیفیت

بازرگانی بهسانا با واردات مستقیم و عرضه انواع پودر نارگیل با کیفیت در بازار ، نیاز خریداران عمده و مراکز تولیدی شکلات و دیگر صنایع غذایی و بهداشتی ، به انواع پودر نارگیل را تأمین و رفع می نماید. خریداران عمده می توانند تمام پودر نارگیل مورد نیاز خود را به صورت فله و با قیمت بسیار مناسب دست اول از طریق این شرکت تهیه و خریداری نمایند . بار خریداری شده  طبق قرارداد به شهر و یا کارگاه خریداران سراسر کشور در کمترین زمان ارسال می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات