فروش شکلات
خانه / انواع شکلات / عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت و با کیفیت ایرانی به صورت مستقیم و عمده از طریق این بازار فروش کشوری شکلات عرضه می گردد. خریداران سراسر کشور می توانند تمام انواع شکلات کیلویی مورد نیاز خود را با قیمت درب کارخانه، در کمترین زمان ممکن خریدارای کرده و در شهر و یا محل مورد نظر خود دریافت نمایند.

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

معرفی انواع شکلات

برندها و مراکز تولید شکلات ، انواع مختلفی از شکلات را با استفاده از مواد اولیه گوناگون تهیه و به بازار مصرف عرضه می نمایند، انواع شکلاتی که در این مراکز شکلات سازی در سراسر دنیا تولید می شود بالغ بر ۴۵ هزار نوع می باشد که هر کدام از این نوع شکلات ها ، یا برای مصارف صنعتی و یا برای تولید مواد غذایی دیگر استفاده می شود.
همان طور که می دانید برای شکلات می توان دسته بندی های مختلفی را بیان نمود و یا به عبارتی از نظرهای متفاوتی آنها را تقسیم بندی کرد . یکی از دسته بندی های رایج انواع شکلات ، تقسیم بر اساس نوع شکلات می باشد که می توان به این موارد اشاره نمود :

 • پودر کاکائو
 • شکلات تلخ
 • شکلات شیرین
 • شکلات نیمه شیرین
 • شکلات تلخ و شیرین
 • شکلات شیری
 • شکلات سفید
 • شکلات روکش شکلاتی
 • شکلات تخته ای
 • شکلات شکلی
 • سس شکلاتی

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

کارخانجات و برندهای تولید کننده شکلات در سراسر دنیا ممکن است ، همه انواع شکلات و یا چند مورد از آنها را تهیه و با بازار مصرف عرضه نمایند. تقسیم بندی دیگری که می توان برای انواع شکلات ارائه نمود ، نجوه عرضه شکلات به بازار می باشد به طور کلی تمام شکلات های تولیدی به سه شکل وارد بازار مصرف می شوند که عبارتند از :

انواع شکلات کیلویی

یکی از روشهای ارائه شکلات به بازار ، عرضه به صورت کیلویی می باشد. در این نوع ، تمام انواع شکلات هایی که تولید شده در هر نوع و طعم و یا برای هر نوع مصارفی که باشد ، به صورت کیلویی در اوزان متفاوت بسته بندی شده و برای مصرف کنندگان روانه بازار می شود. انواع شکلات کیلویی می تواند شامل تمام شکلات های زیر باشد :

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

برای این که خریداران به توانند بر اساس میزان نیاز خود اقدام به تهیه و خرید نمایند، بسته های شکلات های کیلویی در وزنهای متفاوت و به صورت سلفونی هستند تا هزینه بسته بندی چندانی بر قیمت شکلات اضافه نشود.
هر برند و یا شرکت شکلات سازی بر اساس معیارهای خاص خود وزن های بسته شکلات کیلویی متفاوتی را در نظر می گیرد، که بعضی از آنها می تواند شامل موارد زیر باشد :

 • بسته شکلات با وزن ۷۵ گرمی
 • بسته شکلات با وزن ۱۰۰ گرمی
 • بسته شکلات با وزن ۱۵۰ گرمی
 • بسته شکلات با وزن ۲۰۰ گرمی
 • بسته شکلات با وزن ۲۵۰ گرمی
 • بسته شکلات با وزن ۷۵۰ گرمی
 • بسته شکلات با وزن ۹۰۰ گرمی
 • بسته شکلات با وزن ۱۰۰۰ گرمی

وزن های بالاتر از این مقدار نیز تهیه و تولید می شود که به عنوان شکلات کیلویی فله می باشند، که کاربرد مهم برای صادرات و پخش عمده دارند.

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت

تاجران و خریداران عمده همیشه به دنبال خرید انواع شکلات ارزان قیمت و مناسب هستند و این موضوع برای آنان از اهمیت زیادی برخودار است، یکی از راههایی که این دسته از خریداران برای خرید با قیمت ارزان و مناسب انتخاب می نمایند ، خرید انواع شکلات کیلویی است که از قیمت مناسب تری برخودار است .
انواع شکلات کیلویی ارزان قیمتی که توسط تولید کنندگان تهیه  و تولید می شود بسیار متنوع می باشد، زیرا مصرف کنندگان و خریداران انواع شکلات کیلویی نیز بسیار زیاد هستند. انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت می تواند شامل موارد زیر باشد :

 • انواع شکلات کیلویی و فله
 • انواع تافی ساده و مغزدار
 • انواع دراژه ساده و مغزدار
 • انواع شکلات ژله ای
 • انواع آبنبات
 • انواع پاستیل

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

خرید انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت

یکی از مسائلی که خریداران عمده با آن رو به رو هستند، خرید انواع شکلات ارزان قیمت و با کیفیت است، خرید ارزان قیمت می تواند حاشیه سود این دسته از فعالین اقتصادی در این حوزه را تأمین نماید.
خرید انواع شکلات کیلویی یکی از راههایی است که بنکداران و خریداران عمده استفاده می نمایند تا انواع شکلات مورد نیاز خود را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه و خریدارای نمایند.

خرید انواع شکلات کیلویی می تواند برای مصرف کنندگان و خریداران عمده از سایر انواع شکلات دیگر تا حدودی به صرفه تر باشد بخصوص در خرید با توناژ بالا ، خریداران انواع شکلات کیلویی را به صورت فله خریدارای می نمایند و بدین ترتیب قیمت خرید ، خیلی مناسب تر و ارزان تر از سطح بازار می شود.

این مجموعه ، آماده است تا تمام انواع شکلات های کیلویی با کیفیت و ارزان قیمت ، کارگاه ها و کارحانجات شکلات سازی را به صورت عمده خریدارای نمایند ، لذا تولیدکنندگان محترم در این بخش می توانند جهت عرضه و فروش انواع شکلات کیلویی و فله خود با همکاران ما در واجد پشتیبانی تماس بگیرند.

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی، با توجه به شزایط کشور دچار نوسان زیادی می باشد و نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت، لذا خریداران عمده می توانند برای کسب اطلاع از آخرین قیمت عمده انواع شکلات فله و کیلویی ایرانی با کیفیت، با ما تماس گرفته و دیگر اطلاعات لازم در خصوص قیمت انواع شکلات و تافی، تنوع محصولات، نحوه ثبت سفارس و  دیگر موضوعات مرتبط را دریافت دارند.

بازار عمده فروشی شکلات

بازار عمده فروشی شکلات اینترنتی ، یک بازار آنلاین و کشوری می باشد که شما قادر هستید تمام انواع پر فروش شکلات ایرانی و همچنین انواع شکلات خارجی کیلویی را بدون مراجعه حضوری به بازار ، با قیمتی ارزان و یا به عبارتی با قیمت درب کارخانه خریدارای نمایید.
علاوه بر این شما در این بازار کشوری شکلات، می توانید به صورت عمده انواع شکلات تازه و با کیفیت را خریدارای نمایید و از این طریق در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده و حاشیه سود مناسبی را برای خود فراهم نمایید.

عرضه مستقیم انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی

انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت برای صادرات

انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت و با کیفیت ایرانی در کشورهای مختلف همسایه و کشورهای عربی از بازار خرید و فروش بسیار خوبی برخودار است و خریداران و دوستداران این نوع شکلات ها هر روز در حال افزایش می باشند، اما آن چه مهم است قیمت خرید انواع شکلات می باشد که یکی از مسائل مهم تاجران و صادر کنندگان انواع شکلات و تافی ایرانی می باشد.

با توجه به تمام مسائل عنوان شده ، افزایش قیمت و یا اختلاف ناچیز قیمت در توناژها بالا بسیار چشمگیر می شود، به همین دلیل تنوع شکلات کیلویی و ارزان قیمت می تواند بازار فروش صادراتی را رونق داده و حاشیه سود مناسبی را برای صادرکنندگان و تاجران به همراه داشته باشد.

پخش شکلات کیلویی ارزان قیمت در سراسر کشور

خریداران عمده و بنکداران سراسر کشور حهت پخش انواع شکلات فله و کیلویی ارزان قیمت و با کیفیت ایرانی می توانند با همکاران ما در این مرکز عمده فروش شکلات، تماس باشند، زیرا این مجموعه با استفاده از کارشناسان خود و شناختی که از بازار مصرف دارد توانسته انواع پر فروش و با کیفیت شکلات های فله و کیلویی را فراهم آورده تا نیازهای متنوع عاملان پخش خود در سراسر کشور و دیگر مشتریان را فراهم نماید. جهت استعلام قیمت، نحوه ثبت سفارش و ارسال بار با نا در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع شکلات ارزان ایرانی

صادرات انواع شکلات ارزان ایرانی

صادرات انواع شکلات ارزان ایرانی ، برای تاجران فرصتی کم نظیر است تا بتوانند انواع …

خانه شکلات