فروش شکلات
خانه / نوتلا / فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

شکلات صبحانه نوتلا یکی از پر فروش ترین شکلات های صبحانه در بین تمام کشورهای دنیا است که طرفداران پر و پا قرص فراوانی دارد. شکلات صبحانه نوتلا در ایران نیز از محبوبیت بالایی برخودار است و بازار خرید و فروش آن بسیار پر رونقی است.

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا به صورت های مختلف  که در ادامه بیان می شود، این محصول پر فروش و دوست داشتنی را در اختیار خریداران قرار می دهد.

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

 تاریخچه نوتلا

نوتلا(Nutehha) یک نوع شکلات صبحانه پر فروش و بسیار محبوب در بین تمام مردم جهان است که در جریان جنگ جهانی دوم که کمبود کاکائو که یک ماده مهم برا یجیره سربازان و البته مردم بود با کمبود شدید مواجه شد. در سال ۱۹۴۰ یک نفر ایتالیایی به نام پیترو فرورر که یک کلوچه پز در شهر پیمونت بود، با خلاقیت خود خمیری درست کرد از فندق، شکر و  مقدار بسیار کمی کاکائو که او این مواد را به شکل قرص نان آورد تا بتوان آن را تکه تکه کرده و یا با نان مصرف کرد، او این خمیر را  گیندوجا نامید، نام یک کاراکتر کارناوال که در آن زمان از آن شهر می گذشت. بعد از گذشت ۹ سال از آن ماجرا شرکت فرور  رسما تأسیس شد، که نوتلا به عنوان تنها محصول شاخص آن محسوب می شد.

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

نوتلا چیست؟

اگر از مصرف کنندگان همیشگی نوتلا باشید و روی ظرف محتویات ان را مطالعه کرده باشید متوجه شده اید که نوتلا از ترکیب چه موادی تهیه شده و روانه بازار مصرف می شود.

نوتلا یک نوع شکلات صبحانه است که از ترکیب فندق بو داده شده، شیر پرچرب، کاکائو با قوام خامه با طعم شکلات که عطر آجیل بو داده را به همراه دارد. از سال ۱۹۴۰ تا به امروز نوتلا برای ایتالیایی ها همانند که کره بادام زمینی برای آمریکایی ها بوده است که هروز بر علاقه انها برای استفاده از این شکلات صبحانه افزوده می شود..  شکلاتی خوشمزه و آسان برای یک وعده صبحانه سریع یا میان وعده بعد از مدرسه ،  که می توان ان را  روی نان ، شیرینی ، کراکر یا کروسانت پخش کرده  و با یک لیوان شیر مصرف مصرف نمود و از خوردن آن لذت ببرد، و یا از آن به عنوان شیرینی بر روی برش های موز ، سیب یا توت فرنگی استفاده نمود. نوتلا را در دستور العمل هایی که حاوی کره بادام زمینی است جایگزین کنید و یک حس طعم و مزه کاملاً جدید را کشف کنید.

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

شکلات صبحانه نوتلا

کراخانه های زیادی در سراسر دینا به تولید شکلات صبحانه اشتغال دارند ولی تنها نوتلا بوده که شهرت و محبوبیت جهانی دارد و دوستداران زیادی در سراسر دنیا دارد. شکلات صبحانه نوتلا در جریان و بحران چنگ جهانی دوم متولد شد آن هم در شهری از شهرهای ایتالیا و توسط یک شیرین پز خلاق که کمبود کاکائو او را به تکاپو انداخت و خلاقیت خود را به کار برد تا این کمبود کاکائو محبوب و دوست داشتنی مردم و سربازان جنگ را جبران کند. او شکلات صبحانه ای با فندق و شکر و مقدار کمی کاکائو ساخت و ۹ سال بعد توانست کارخانه تولیدی خود را تأسیس کند . امروز نوتلا علاوه بر ایتالیا در کشورهای زیادی تولید می شود و به ساسر دنیا صادر می شود. کشورهای تولید کننده نوتلا عبارتند از:

 • نوتلا تولید کشور آلمان
 • نوتلا تولید کشور ایتالیا
 • نوتلا تولید کشور لهستان
 • نوتلا تولید کشور ترکیه

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

 

انواع نوتلا با قیمت

نوتلا در کشورهای مختلف تولید می شود و به بازار سراسر دنیا ارسال می گردد هر کدام از کشورهای تولید کننده نوتلا طبق بینش و یا ذائقه مردم خود و یا بر اساس میزان مصرفی که دارند انواع نوتلا را تولید می کنند و یا بهتر است عنوان کنیم که هر کدام از تولید کنندگان شکلات صبحانه نوتلا در تولید یکی از انواع مدل های نوتلا مهارت و یا تخصص دارند. انواع شکلات صبحانه نوتلا  و یا به عبارتی ، کرم کاکائو فندقی ، که در بازار کشور ما داد و ستد و معامله می شود عبارتند از :

 • کرم کاکائو فندقی نوتلا ۳۰ گرمی
 • کرم کاکائو فندقی ۱۸۰ گرمی
 • کرم کاکائو فندقی ۳۵۰ گرمی
 • کرم کاکئو فندقی ۴۰۰ گرمی
 • کرم کاکائو فندقی ۶۳۰ گرمی
 • کرم کاکائو فندقی ۷۵۰ گرمی
 • کرم کاکئو فندقی ۸۲۵ گرمی
 • کرم کاکائو فندقی ۳۰۰۰ گرمی

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

قیمت نوتلا ۱۸۰ گرمی

یکی از انواع شکلات صبحانه تولا که تولید کشور لهستان می باشد دارای وزن ۱۸۰ گرمی است. این محصول در ظروف شیشه ایی عرضه شده و به فروش می رسد. نوتلا ۱۸۰ گرمی برای مصرف معمول می باشد که مقدرا ان نه خیلی کم ونهخلیل زیاد است.  برچسب این نوتلا حاوی ارزش غذایی و ترکیبات ان می باشد که ئدر ذیل قرار رفته است.

NUTRITION INFORMATION PER 100 G

ارزش غذایی در هر ۱۰۰ گرم

Energy/انرژی

۵۳۹ kcal

Fat/ چربی

g 31/6

Of which saturated/چربی اشباع شده

۱۱g

Carbohydrates/کربوهیدرات

۵۷/۶ g

Of which sugar/شکر

 ۵۶/۸ g

Protein/پروتئین

۶ g

Sodiumسدیم /

۴۵ mg

Alimrntary fibre/فیبر

۴ g

Salt/نمک

۰/۵۵ g

قیمت یه طرف نوتلا ۱۸۰ گرمی در حال حاضر ۴۶۰۰۰ تومان می باشد.البته این قیمت به روز می باشد وممکن است دچار تغییر شده و افزایش داشته باشد. شکلات صبحانه نوتلا ۱۸۰گرمی یکی از گزینه های مناسب برای کسانی است که قیمت انواع دیگر نوتلا  برای آنان به صرفه نیست و یا نمی خواهند میزان زیادی نوتلا خرید کنند.

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

نوتلا ۳۰۰۰ گرمی

نوتلا همانند دیگر خوراکی ها و یا تنقلات است که در مصارف دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد، یعنی از شکلات صبحانه نوتلا فقط برای صبحانه استفاده نمی شود بلکه از ان برای سایر مصارف دیگر نیز بهره می برند. در این قسمت تعدادی از موراد استفاده از نوتلا را بزای اشنایی شما نام می بریم:

 • تهیه کیک نوتلا
 • تهیه دسر نوتلا
 • تهیه بستنی نوتلا
 • تهیه اشامیدنی نوتلا
 • تهیه کوکی نوتلا
 • تهیه هات چاکلت نوتلا
 • تهیه براونی نوتلا

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

تهیه کنندگان هر یک از محصولات فوق نیاز به نوتلا در حجم و مقدار زیاد دارند و استفاده از نوتلا به مقدار کم و یا متوسط برای آنها از نظر اقتصادی به صرفه نیست، بنابراین این گروه از تولید کنندگان برای تهیه محصولات خود به دنبال نوتلا در حجم زیاد هستند که به نسبت حجمی که دارد از قیمت خوبی برخودار است. نوتلا ۳۰۰۰ گرمی پاسحی است به نیاز این دسته از تولید کنندگان صنایع غذایی در هر گوشه از جهان تا مشکل انان رفع شود.

در حال حاضر قیمت نوتلا ۳۰۰۰ گرمی یا به عبارتی دیگر نوتلا سطلی، که تولید کشور ایتالیا می باشد با قیمت ۴۵۲۰۰۰ تومان در بازار عرضه می گردد. خریدارن نوتلا ۳۰۰۰ گرمی و یا نوتلا سطلی، مدیران کافی شاپ ها، شیرینی فروشی هاف بستنی فروشی ها و شیرینی پزیها هستند.

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا، شرکت های بازرگانی وارد کننده نوتلا از کشورهای دیگر هستند که این محصول و محصولات دیگر چون انواع شکلات خارجی، انواع تافی و انواع آبنبات و دراژه خارجی را همراه با شکلات صبحانه نوتلا به کشور وارد می کنند. فروشنده شکلات صبحانه نوتلا برای عرضه محصولات وارداتی خود همانند انواع شکلات، اقدامات و تدارکاتی را بر قرار می کند تا خریداران و مصرف کنندگان، انواع شکلات صبحانه نوتلا بتوانند به راحتی انواع نوتلا اصل و با کیفیت مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنند. فروشنده شکلات صبحانه تولا برای تشویق خریداران انواع نوتلا نیز خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

فروشنده شکلات صبحانه نوتلا

یکی از راههای تهیه انواع نوتلا که با سرعت انجام می پذیرد، خرید اینترنتی انواع نوتلا  است، تا دوستداران نوتلا بتوانند، شکلات صبحانه مورد علاقه خود را با قیمت مناسب ، تضمین کیفیت و اعتبار خریداری کرده و تجربه یک خرید مطمئن و با صزفه را برای خود فراهم کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات