فروش شکلات
خانه / انواع شکلات / شکلات فله / فروش انواع شکلات فله شب عید

فروش انواع شکلات فله شب عید

فروش انواع شکلات فله شب عید

فروش انواع شکلات فله با قیمتی ارزان و رقابتی ، و در کمترین زمان ممکن از طریق این مرکز فروش آغاز گردیده است. خریداران عمده همچون فروشندگان ، تاجران  و خریداران خرده می توانند از این فرصت استفاده کرده و انواع بهترین شکلات فله ایرانی و همچنین بهترین شکلات خارجی فله را سقارش داده و خریداری نمایند.

بازار شب عید از دو ماه پایان سال یعنی از بهمن تا شب عید را شامل می شود، د ر این دو ماه ، خریداران عمده و تاجران برای تهیه انواع شکلات که مناسب برای کسب و کار آنان است به صورت شبانه روزی تلاش کرده تا برای فروش بزرگ آخر سال آمادگی کامل داشته باشند.

انواع شکلات

برندهای تولید کننده شکلات با استفاده از مواد اولیه مختلف و همچنین خط تولید پیشرفته خود اقدام به تولید انواع گوناگونی از شکلات می نمایند. شکلات های تولیدی این برندها برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند ، می توان گفت بعضی از این نوع شکلات ها خود به عنوان شکلات صنعتی محسوب شده و برای تولید دیگر محصولات صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. انواع شکلات تولیدی برندهای شکلات سازی عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات سفید
 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات شیرین
 • شکلات تیره شیرین
 • انواع شکلات نیمه شیرین
 • انواع شکلات تلخ و شیرین
 • انواع شکلات شکلی
 • انواع روکش شکلاتی
 • انواع شکلات چیپسی
 • انواع شکلات مایع

فروش انواع شکلات فله شب عید

کارخانه تولیدی شکلات ، انواع تولیدات خود را به شکل های مختلفی وارد بازار مصرف می کند تا خریداران با هر سلیقه و هر مقداری که نیاز دارند بتوانند از انواع تولیدات ا استفاده نمایند. ولی به طور کلی کارخانه های شکلات سازی تولیدات خود را به شکل های زیر روانه بازار مصرف می کنند که عبارتند از :

 • انواع شکلات کادویی
 • انواع شکلات بسته بندی شده
 • انواع شکلات کیلویی
 • انواع شکلات فله

همه این نوع تولیدات مشتریان و خریداران خاص خود را دارند که بر اساس نیاز و مصارفی که دارند از انواع این تولیدات خریداری و استفاده می کنند. در بازار شهرهای کوچک و بزرک کشور انواع مختلف شکلات در طعم و مزه ها و البته بسته بندی های متفاوت وجود دارد که به طور کلی شامل دو دسته بزرگ می باشد که عبارتند از :

فروش انواع شکلات فله شب عید

انواع شکلات فله

شکلات فله بخشی از تولیدات کارخانه شکلات سازی می باشد که شامل تمام انواع شکلات تولیدی آن است. شکلات ها، تافی و دراژه های تولید شده بخشی به صورت بسته بندی شده کیلویی،بخشی به صورت کادویی و مابقی به صورت فله هستند. شکلات فله به آن بخش از تولیدات گفته می شود که تنها روکش و یا لفاف سلفونی دارد و بعد از تولید به صورت کارتنی بسته بندی شده و وارد بازار مصرف می شود. شکلات ، تافی و انواع دراژه فله ایرانی و یا خارحی بهای کمتری در بازار دارد و ارزان تر می باشد زیرا همان طور که مستخضر هستید این تولیدات هزیته سورتینگ و بسته بندی را در خط تولید نداشته ، بنابراین قیمت تمام شده آنها نسبت به دیگر انواع تولیدات کمتر می باشد. انواع شکلات فله می تواند شامل تمام موارد تولیدات کارخانه شکلات سازی باشد . این تولیدات به دلیل ارزان تر بودن از بازار فروش خوبی برخودار هستند و در مراسم هایی با جمعیت زیاد و یا خریدهای عمده این نوع شکلات و تافی قله بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید شکلات

خرید شکلات در تمام روزهای سال برای مناسبتهای خاص ملی و مذهبی و یا ختی جمع های کوچک خانواده وجود  دارد و علاوه بر این خرید انواع شکلات صنعتی نیز به طور منظم در طی سال صورت می گیرد ولی باید در نظز گرفت که در سه ماه پایان سال و وجود حال و هوای عید نوروز خرید انواع شکلات شکل و شمایل دیگری به خود می گردد و به طرز چشمگیری افزایش می یابد. در سه ماهه آخر سال ، شکلات و دیگر محصولات مرتبط با آن برای مصارف مختلفی خریداری می شود درابتدا تولید کنندگان بخشهای مختلف مرتبط با شکلات به خرید مواد اولیه مورد نیاز خود برای تولید انبوه در پایان سال می پردازند و بعد از آن خریداران عمده و تاجران نیز برای فروش خود در سه ماهه پایان سال شروع به خرید به صورت انبوه می نمایند . ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی نیز برای بسته عیدی کارمندان خود اقدام به خرید های بزرگ در توناژ بالا کرده و به این ترتیب مقدار زیادی شکلات در سطح شهرهای مختلف کشور مورد معامله و داد و ستد قرار می گیرد.

فروش انواع شکلات فله شب عید

شکلات کیلویی

همانطور که در فوق بیان شد بخشی از تولیدات برندهای شکلات سازی ایرانی و یا خارجی به تولید انواع شکلات کیلویی اختصاص داده شده است. شکلات و تافی های کیلویی به آن بخش از تولیدات برندهای شکلات سازی گفته می شود که در بسته بندی ها با وزن های مختلف از نیم کیلویی تا  ۳ کیلویی تهیه شده و عرضه می شود. انواع شکلات کیلویی برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده تا آنان قادر باشند بر اساس میزان و مقداری که نیاز دارند اقدام به خرید نمایند. شکلات های کیلویی همانند دیگر انواع شکلات در طعم و مزه های مختلفی هستند که عبارتند از :

 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات شیرین
 • انواع شکلات میکس
 • انواع شکلات مغزدار
 • انواع شکلات دو رنگ تلخ

فروش انواع شکلات فله شب عید  فروش انواع شکلات فله شب عید

فیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات کیلویی در بازار انواع مختلف وزن و طعم دارد و خریداران بر اساس تنوعی که در تولید این نوع شکلات ها وجود دارد می توانند هر آنچه که با ذائقه آنان سازگار است را تهیه و خریداری نمایند. دو نوع شکلات کیلویی در بازار وجود دارد که عبارتند از :

هر یک از این دو نوع شکلات طرفداران خاص خود را دارند و بازار خرید و فروش هر دو نوع در روزهای پایانی سال گرم  و پر رونق می باشد. کارحانه تولیدی شکلات ایرانی ، بخش بزرگی از تولیدات خود را به صورت کیلویی به بازار مصرف ارسال می کند و خریداران همان طور که در فوق اشاره شده بر اساس مقداری که احتیاج دارند اقدام به خرید می نمایند. قیمت انواع شکلات کیلویی ایرانی نسبت به دیگر شکلات های کادویی ارزان تر و مناسب تر می باشد ولی با این وجود هر یک از انواع شکلات های کیلویی قیمت خاص خود را دارند . تعیین قیمت انواع شکلات کیلویی توسط کارشناسان برند تولید کننده شکلات تعیین و در اختیار بازار مصرف قرار می گیرد. تعیین قیمت انواع شکلات کیلویی به عوامل زیر بستگی دارد که عبارتند از :

 • نوع شکلات کیلویی
 • وززن بسته بندی شکلات کیلویی
 • برند تولید کننده شکلات کیلویی
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نحوه فروش انواع شکلات کیلویی

فروش انواع شکلات فله شب عید

شکلات تخته ای فله

کارخانه تولیدی شکلات گاهی در کنار تولید انواع شکلات های معمول مورد استفاده به تولید انواع شکلات صنعتی همچون انواع شکلات تخته ای و یا شکلات روکشی نیز می پردازد. شکلات های صنعتی به آن دسته از شکلات ها گفته می شود که در کارگاهها و یا کارخانه های مختلف تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع شکلات صنعتی ، شکلات تخته ای و یا شکلات روکشی است. شکلات تخته ای به شکلاتی گفته می شود که برای مصارف مختلف خانگی و یا صنعتی استفاده می شود. شکلات تخته ای نیز همانند دیگر انواع شکلات به صورتهای مختلف بسته بندی شده و یا به صورت فله تهیه و به فروش می رسد. کارگاه ها و مراکزی که از انواع شکلات تخته ای برای تولیدات خود استفاده می کنند، انواع شکلات تخته ای فله را خریداری و به کار می برند. شکلات تخته ای فله به دلیل آن که هزینه بسته بندی و سورتینگ نداشته از قیمت مناسب تر و ارزان تری برخودار است. شکلات تخته ای در  طعم و مزه های مختلفی وجود دارد که عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای شیری
 • انواع شکلات تخته ای تلخ
 • انواع شکلات تخته ای سفید
 • انواع شکلات تخته ای رنگی

 

فروشگاه شکلات تهران

تمام برندهای تولید کننده شکلات ایرانی و نیز تمام شرکت های بازرگانی واردکننده شکلات های خارحی، دفتر فروش در تهران داشته و بخش بزرگی از تولیدات خود را در تهران عرضه و به فروش می رسانند. تهران به دلیل مرکزیت ارتباطی و البته سیاسی، برای توزیع و فروش انواع کالاها از اهمیت زیادی برخودار است و به همین دلیل از سراسر کشور خریداران کالاهای مختلف به تهران مراجعه و کالای مورد نیاز خود را خریداری می کنند. انواع شکلات و تافی نیز در بخشها و فروشگاه های کوجک و بزرگ تهران عرضه می شود و خریداران از استان های مختلف کشور برای خرید انواع شکلات ایرانی و یا خارجی به فروشگاه شکلات در تهران برای خرید عمده انواع محصولات مورد نیاز خود سر می زنند و تمام آنچه را که برای کسب و کار و فروش خود نیاز دارند با قیمتی مناسب و ارزان خریداری می کنند ، چرا که عرضه و فروش انواع شکلات در تهران به قیمت درب کارخانه و دست اول می باشد.

فروش انواع شکلات فله شب عید

مرکز خرید شکلات خارجی

مرکز خرید شکلات خارجی قادر است انواع شکلات خارجی اصل و با کیفیت را در کمترین زمان ممکن در اختیار خریداران و مصرف کنندگان انواع شکلات خارجی قرار دهد. این مرکز در تلاش است تا بهترین شکلات های خارحی مورد علاقه مصرف کنندگان را به شکل های مختلف تهیه نماید تا خریداران بتوانند انواع گوناگونی از این محصولات را خریداری نمایند. مراکز خرید شکات های خارجی به صورت آنلاین و یا حضوری در شهرهای مختلف کشور چون تهران ، اصفهان، شیراز، تبریز، قزوین، مشهد آماده است تا با ارائه خدمات نیاز مشتریان و فروشندگان انواع شکلات خارجی را تهیه و در اختیار آنان قرار دهد. انواع شکلات خارجی مرکز خرید به شکل های زیر موجود است، عبارتند از :

 • انواع شکلات کادویی خارجی
 • انواع شکلات کیلویی خارجی
 • انواع شکلات فله خارجی
 • انواع شکلات تابلتی خارجی

فروش انواع شکلات فله شب عید

قیمت عمده شکلات فله

انواع شکلات و تافی قله و البته دراژه فله ایرانی و یا خارجی در بازار وجود دارد و همان طور که می دانید این تولیدات ار قیمت مناسب تر و ارزانتری برخودار هستند. در ماه های پایانی سال ،  تقاضا برای خرید و مصرف این محصولات به دلیل عید نوروز به طرز چشمگیری بالا است. از اواخر فصل پاییز تاجران و فروشندگان انواع شکلات برای خرید شکلات در تکاپو هستند تا بتوانند شکلات مورد نیاز کسب و کار خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایند.، و به دلیل فروش بالای انواع شکلات و تافی در روزهای پایانی سال انواع شکلات را به صورت عمده خریداری می کنند تا خرید آنان با قیمت ارزان تر و مناسب تر باشد و از آنجا که میزان مصرف در ماه ها و روزهای اخر سال و عید نوروز زیاد است ، تفاضا برای انواع شکلات، تافی و دراژه فله از هر زمان دیگری بیشتر است. پس تاجران و فروشندگان انواع این محصولات را به صورت عمده و فله خریداری می کنند تا بتوانند با قیمت مناسب به فروش برسانند و از حاشیه سود خوبی بهره مند شوند.

قیمت شکلات تلخ فله

یکی از تولیدات پر طرفدار مراکز تولید کننده شکلات ، انواع شکلات تلخ و یا به عبارتی شکلات دارک می باشد. همان طور که می دانید بیشترین خواص شکلات در انواع تلخ آن وجود دارد و تمایل مصرف کنندگان به این شکلات هر روز در حال افزایش می باشد. شکلات تلخ با درصدهای مختلفی تولید می شود و هر چه درصد تلخی آن بیشتر باشد ، خواص آن بیشتر و در نتیجه قیمت آن نیز بالا تر است. دلیل قیمت بالاتر انواع شکلات تلخ آن است که برای تولید آن پودر کاکائو بیشتری به کار رفته و تولید این نوع شکلات ها از دیگر انواع شکلات سخت تر می باشد.

فروش انواع شکلات فله شب عید

تقاضای بازار مصرف برای این نوع شکلات هم از سوی مصرف کنندگان  خانگی و هم دیگر مراکز همچون هتل ها ، کافی شاپ ها صورت می گیرد. یکی از راههای که می توان انواع شکلات تلخ را با قیمت ارزان تر و مناسب تر خریداری کرد استفاده از شکلات تلخ فله است. شکلات تلخ فله نیز به صورت کارتنی بسته بندی شده بنابراین قیمت کمتر و ارزان تری دارد و از نظر اقتصادی برای کسانی که مصرف بالایی دارند بسیار به صرفه می باشد .قیمت شکلات تلخ به عوامل زیر بستگی دارد که عبارتند از :

 • درصد تلخی شکلات
 • نوع مواد اولیه مورد استفاده
 • نحوه عرضه و فروش شکلات تلخ
 • برند تولید کننده شکلات تلخ

فروش انواع شکلات فله

فروش انواع شکلات فله ایرانی و یا فله خارجی در سه ماه آخر سال به صورت بسیار زیادی صورت می گیرد. خریداران و تاجران می توانند انواع شکلات فله را به صورت عمده و با قیمت بسار مناسب ، تهیه و خریداری نمایند. همچنین برای رفاه حال مشتریان شهرستانی و دیگر مشتریان مشتاق به خرید آنلاین ، فروشگاه اینترنتی دایر می باشد ، این دسته از مشتریان می توانند انواع شکلات فله و دیگر انواع شکلات با کیفیت را به صورت آنلاین درخواست داده خرید نمایند.

فروش انواع شکلات فله شب عید

فروش انواع شکلات فله شب عید

قروش انواع شکلات فله شب عید، با قیمتی مناسب و رقابتی را می توانید از مجموعه ما انتظار داشته باشید. فروش انواع شکلات ایرانی با کیفیت و همچنین انواع بهترین شکلات های حارجی ، برای خریداران عمده و فروشندگان انواع شکلات فرصتی است بی نظیر تا تمام شکلات ، نافی و یا دراژه مورد نیاز خود را با کمترین قیمت ممکن خریدارای و در آدرس مورد توافق قرار داد دریافت کنند. مصرف کنندگان نیز می توانند از این فرصت استفاده کرده انواع شکلات فله مورد نیاز خود ، برای عید نوروز را به صورت آنلاین سفارش داده و بدین ترتیب از اتلاف وقت برای خرید از بازار را بر طرف کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شکلات فله پذیرایی ارزان قیمت

صادرات شکلات فله پذیرایی در انواع طعم و مدل به صورت فله کارتنی و بسته …

خانه شکلات