فروش شکلات
خانه / شکلات زنجبیلی / فروش شکلات زنجبیلی فله و ارزان

فروش شکلات زنجبیلی فله و ارزان

فروش شکلات زنجبیلی فله و یا بسته بندی شده با قیمت ارزان و کیفیت بالا، از طریق این مجموعه به صورت گسترده برای خریداران سراسر کشور آغاز گردیده است ،

شکلات زنجبیلی به دلیل خواصی که زنجبیل دارد مورد توجه بسیاری از افراد می باشد و خریداران آن هر روز در حال افزایش می باشند و در نتیجه بازار خرید و فروش بسیار پر رونقی را به خود اختصاص داده و حاشیه سود خوبی را نصیب فعالین این حوزه اقتصادی می نماید.

فروش شکلات زنجبیلی

شکلات زنجببلی چیست؟

شکلات و یا آبنبات زنجیبلی یکی از انواع شکلات محسوب می شود که در کنار طعم خاصی که دارد می تواند برای بعضی از مسائل و مشکلات حسمی نیز مفید باشد و خاصیت درمانی داشته باشد، البته باید توجه داشت همانند دیگر انواع مواد غذایی و یا شکلات ، باید در خوردن و مصرف این نوع از شکلات نیز مقدار مصرف را رعایت کرد تا دچار عوارض ناشی از مصرف زنجیبل بیش از حد نشویم.

شکلات زنجبیلی ، با استفاده از شکر ، زنجیبل و دیگر افزودنی ها تهیه و تولید می شود که گاهی به صورت تافی و گاهی نیز به صورت آبنبات می باشد تا خریداران به راحتی بتوانند دست به انتخاب زده و شکلات مورد نظر خود را تهیه و خریداری نمایند.

فروش شکلات زنجبیلی

خواص شکلات زنجبیلی

همان طور که می دانید ، مراکز تولیدی شکلات همیشه به دنبال تولید انواع مختلف محصول برای مصرفکنندگان با سلایق و ذائقه های متفاوت می باشند و تلاش دارند تا خریداران مختلف را به تهیه و استفاده از  محصولات خود ترغیب نموده تا بازار فروش بیشتری را به تولیدات خود اختصاص دهند .

یکی از انواع شکلات های  مفید که در برخی برندهای شکلات سازی تهیه و عرضه می شود ، شکلات زنجبیلی است . عرضه شکلات زنجبیلی به بازار مصرف به جهت آن صورت می گرد که ، زنجبیل از نظر طبی،  بخصوص طب سنتی ،خواص بی نظیری برای بدن و سلامتی دارد و عده زیادی از مردم به شکل های مختلف از این گیاه استفاده می نمایند و همین عامل باعث شد تا تولید شکلات زنجبیلی به لیست دیگر انواع شکلات اضافه شود .

خواص زنجیبل و یا شکلات زنجبیلی شامل موارد زیر می باشد :

 • زنجیبل یک اسپکتورانت طبیعی
 • زنجیبل برای درمان گلودرد و سرفه
 • زنجیبل برای تسکین سرما زدگی
 • زنجبیل برای درمان تهوع
 • زنجیبل برای چاقی
 • زنجیبل برای درمان اسپاسم
 • زنجبیل برای پیشگیری از سرطان
 • دفع سموم بدن
 • و بسیاری موارد دیگر

زنجیبل در چین به عنوان یک چاشنی مورد استفاده زیادی در طبخ غذا دارد و همچنین به عنوان دارو و دمنوش به صورت مرتب استفاده می شود و همین خواص و دلایل باعث شد که چینی ها اولین شکلات را از زنجبیل تهیه و روانه بازار مصرق نمایند و دیگر برندهای شکلات سازی نیز تولید تافی و آبنبات زنجبیلی را در برنامه کاری خود قرار دهند.

فروش شکلات زنجبیلی

انواع شکلات زنجبیلی

کارخانجات و شرکتهای زیادی به تولید انواع شکلات زنجبیلی مشغول هستند و هر یک تولیدات خود را به شکل خاص تهیه و به بازار مصرف عرضه می نمایند تا خریداران با هر ذائقه و سلیقه ایی بتوانند شکلات زنجبیلی مورد نیاز خود را خریداری نمایند . انواع شکلات زنجبیلی که در بازار شکلات وجود دارد و خریداران می توانند تهیه و مصرف نمایند عبارتند از :

 • انواع شکلات زنجبیلی ایرانی
 • انواع شکلات زنجبیلی خارجی

عرضه انواع شکلات زنجبلی همان طور که در سطور پیش اشاره کردیم شامل دو نوع آبنبات و تافی می باشد، انواع آبنبات زنجیبلی، به صورت دو سر پرس و انواع تافی زنجبیلی که به صورت دو سر پیچ می باشد و به صورت فله و یا بسته بندی شده به بازار مصرف عرضه می گردد.

فروش شکلات زنجبیلی

فروش شکلات زنجبیلی

فروش شکلات زنجبیلی در مراکز فروش به صورت خرده و عمده انجام می گیرد و خریداران بر اساس میزان نیازی که دارند می توانند اقدام به خرید نمایند. خریداران خرده و یا جزیی، بیشتر مصرف کنندگانی هستند که از طریق فروشگاه های سطح شهر آبنبات و یا شکلات زنجبیلی مورد نیاز خود را در حجم و معمدهقدار کم خریداری می نمایند.

خریداران عمده شکلات زنجبیلی، عمده فروشان، فروشگاه داران و یا تاجران هستند که متقاضی خرید حجم بالایی از انواع شکلات زنجبیلی هستند و برای خرید عمده به مراکز فروش عمده شکلات زنجبیلی به صورت حضوری و یا غیر حضوری، مراجعه کرده و اقدام به خرید در توناژ بالا و البته با قیمت ارزان می نمایند.

قیمت فروش شکلات زنجبیلی

قیمت فروش شکلات زنجبیلی به عوامل مختلفی بستگی دارد، و قیمت توسط کارشناسان مراکز تولیدی شکلات تعیین می شود و شکلات و با آبنبات زنجبیلی بر اساس این قیمت به بازار مصرف عرضه می گردد. قیمت شکلات ایرانی زنجبیلی از قیمت شکلات خارجی زنجبیلی ارزان تر و مناسب تر می باشد ، البته به طور کلی، قیمت فروش انواع شکلات زنجبلی، همانند دیگر انواع شکلات تولیدی داخلی و یا خارجی به عوامل زیر وابسته می باشد که عبارتند از  :

 • نوع شکلات زنجبیلی
 • برند تولیدی شکلات زنجبیلی
 • نحوه عرضه و فروش شکلات زنجبیلی
 • قیمت خرید شکلات زنجبیلی از تولیدکننده خارجی
 • میزان عرضه و تقاضای بازار مصرف
 • نوسانات بازار ارز
 • سیاستهای وارداتی کشور

فروش شکلات زنجبیلی

فروش عمده شکلات زنجبلی فله و ارزان قیمت

بازار بورس شکلات بهسانا با فعالیت در زمینه شکلات و انواع تافی ارزان قیمت ایرانی ، باعث شده است که تاجران و خریداران عمده که نیاز به خرید انواع شکلات ارزان قیمت دارند ، به راحتی بتوانند انواع شکلات ، تافی و دراژه ایرانی و همچنین انواع شکلات زنجیبلی فله و یا بسته بندی شده را با قیمت مناسب خریداری کرده و به حاشیه سود مناسب خود دست یابند.

فروش عمده شکلات زنجبیلی فله ، با توجه به این که تقاضای بازار مصرف برای این نوع از شکلات های پر خاصیت در حال افزایش است، می تواند برای صادر کنندگان انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی فرصتی بی نظیر باشد تا تمام شکلات زنجبیلی و دیگر انواع شکلات را با قیمت ارزان کارخانه خریداری کرده و به بازار کشورهای خریدار انواع شکلات ایرانی صادرات نمایند و درآمد ارزی بالایی را فراهم نمایند و از این طریق باعث رونق اقتصادی کشور شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات