فروش شکلات
خانه / انواع تافی / تافی میوه ای / فروش صادراتی تافی میوه ای ایرانی

فروش صادراتی تافی میوه ای ایرانی

فروش صادراتی شکلات تافی میوه ای ایرانی در  کارتن های ۱۲ کیلویی در انواع طعم های مختلف با کیفیت با قیمت ارزان و رقابتی در بازرگانی بهسانا به صورت ارسال مستقیم از درب کارخانه تولید کننده انجام می شود.

جهت کسب اطلاعت در خصوص تنوع و قیمت انواع تافی ایرانی و نجوه ارسال بار به سمت مرزهای مختلف کشور جهت صادرات می توانید با همکاران ما در واحد مشاوره و فروش تماس بگیرد.

فروش صادراتی تافی میوه ای

فروش صادراتی تافی میوه ای

فروش صادراتی شکلات تافی میوه ای در حجم و توناژ های بالا به صورت هفتگی به کشورهای مختلف همسایه و دیگر کشورهای دور و نزدیک صورت می گیرد .کارخانجات تولید کننده تافی میوه ای بزرگ در کشور بسیار زیاد هستند و قادرند که نیاز بازار مصرف این کشورهای خریدار را تهیه و تولید نمایند.

با توجه به سلایق متفاوت بازارهای خریدار انواع تافی میوه ای ، هر یک از این کشورها اقدام به ثبت سفارش نموده و بار طی مدت زمان قرار داد تولید و در اختیار صاردکنندگان قرار داده می شود . بازرگانی بهسانا جهت ثبت سفارش بر اساس نوع محصول مورد نیاز و همچنین بسته بندی مورد نظر در کنار و همراه شما قرار دارد.

خریداران بزرگ انواع تافی میوه ای

فروش صادراتی تافی میوه ای

کشوزهای همسایه و حاشیه خلیج فارس از خریداران بزرگ انواع شکلات تافی و بخصوص تافی میوه ای ایرانی هستند . تافی میوه ای به طور کلی در دو طعم ، تافی ترش میوه ای و تافی شیرین میوه ای تهیه و تولید می شود .

در مرزهای شرقی دو کشور افغانستان و پاکستان، بازارهای بزرگ و وسیعی دارند که طالب خرید انواع شکلات و تافی ایرانی هستند . فروش صادراتی تافی میوه ای به این دو کشور سالانه بالغ بر هزاران تن می باشد .

تافی های مورد علاقه و پر طرفدار در این دو کشور شامل انواع تافی میوه ای ساده و تافی میوه ای مغزدار می باشد که بیشتر به صورت فله کارتنی از طریق مرزهای مختلف وارد این دو کشور می شود.

برترین برندهای تولید کننده انواع تافی میوه ای ایرانی

فروش صادراتی تافی میوه ای

برندهای پر طرفدار تولید کننده انواع تافی میوه ای ایرانی در بازارهای خارجی بسیار زیاد هستند . برخی از این برمدها در طی چند سال گدشته وارد عرصه تولید شده اند و لی به دلیل کیفیت و قیمت مناسب توانسته اند به فروش بالا دست یابند . برخی دیگر از برندها قدیمی و با سابقه هستند . برخی از شرکتها و کارخانجات تولید کننده انواع تافی ایرانی به قرار زیر هستند :

 • انواع تافی یامان
 • انواع تافی مینو
 • انواع تافی تاکدیس
 • انواع تافی آیدین
 • انواع تافی آیتن
 • انواع تافی آیتیک
 • انواع تافی شونیز
 • انواع تافی برنوتی
 • انواع تافی آناتا
 • انواع تافی حام
 • انواع تافی دلوار
 • انواع تافی اسپرسا
 • انواع تافی آدرین
 • و موارد دیگر

مرکز فروش صادراتی شکلات و تافی میوه ای

فروش صادراتی تافی میوه ای

مرکز فروش صادراتی انواع تافی میوه ای و شکلات بهسانا، با تولید بهترین نوع از تافی میوه ای و دیگر انواع شکلات تافی، آماده عرضه این دسته از محصولات به خریداران عمده سراسر کشور و تاجران است.

علاوه بر این فروش انواع تافی و شکلات، بهسانا، با توجه به شنخاتی که از بازار کشورهای منطقه خلیج فارس و همسایه دارد ،تمام تولیدات با کیفیت مراکز و کارگاه های تولیدی را به بازارهای مورد نظر صادرات می نماید. البته این تنها مربوط به محصولات ارزان قیمت می باشد.

فروش صادراتی انواع شکلات کاکائویی

فروش صادراتی تافی میوه ای

فروش صادراتی انواع شکلات کاکائویی ایرانی در قالب ، پذیرایی، کادویی، صنعتی با توجه به هدف و  مقدار  مورد نیاز و نوع درخواست مشتریان صادراتی را با بهترین شرایط  از نپظر قیمت و کیفیت انجام می دهیم.
در کنار صادرات شکلات تافی های متنوع، در زمینه فروش انواع مدل های دیگر که شکلات تلخ و یا انواع تخته ای و پذیرایی نیز فعالیت داریم، با توجه به فرهنگ کشورهای منطقه و نوع مصرف آنها، درخواست برای خرید و مصرف این دسته از محصولات ایرانی در خال افزایش می  باشد . بازاریابی مناسب و توجه به کیفیت می تواند شرایط بسیار مناسب تری را برای فعالین تولیدی و تجاری فراهم نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع تافی میوه ای با قیمت مناسب

عرضه انواع تافی میوه ای با قیمت مناسب

عرضه انواع تافی میوه ای با قیمت مناسب و ارزان را می توانید از همین …

خانه شکلات