فروش شکلات
خانه / شکلات تخته ای / فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی ، به صورت فوق العاده از طریق این وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی با قیمت بسیار مناسب و تضمین کیفیت و مرغوبیت شکلات آغاز شد. شما می توانید انواع شکلات تخته ای رنگی مورد نیاز خود را سفارش داده و آن را در کمترین زمان، درب کارگاه و یا محل مورد نظر خود دریافت کنید.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای چیست؟

یکی از انواع پر کاربرد شکلات ، شکلات تخته ای نام دارد که نام دیگر آن شکلات موزاییکی نیز می باشد. شکلات تخته ای حاصل ترکیب دانه های بسیار ریز پودر کاکائو ، شکر و کره کاکائو همراه با شیر خشک می باشد . شکلات تخته ای در انواع طعم و مزه می باشد، علت این تفاوت در نوع دانه کاکائو و میزان برشته شدن و یا بو دادن دانه کاکائو نهفته است. برای طعم بهتر از وانیل و اتیلن و بعضی ادویه ها نیز استفاده می شود.

به دلیل آن که کره کاکائو از قیمت بالاتری برخودار است ، بعضی از کارخانه تولیدی شکلات تخته ای از دیگر انواع روغن های گیاهی استفاده می کنند که این در کشورهای اروپایی مجاز بوده و به عنوان محصول تقلبی با آن برخورد می شود.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

کاربرد شکلات تخته ای

شکلات تخته ای همانند شکلات چیپسی ، یکی از پر کابرد ترین شکلاتها می باشد که نمی توان به تنهایی از آن استفاده کرده ، بلکه از آن برای تزئین و روکش انواع کیک، بستنی و بیسکوییت ها استفاده می شود. در تهیه و آماده سازی برخی دسرها همچون، برشتوک ، شیرینی و شکلات انار، شکلات پسته ای و شکلات آجیلی، از شکلات تخته ای در انواع و اقسام رنگ و طعم استفاده می گردد. روشهای مختلفی برای استفاده از این نوع شکلات پر کاربرد وجود دارد که می توان به ، آب کردن و یا رنده کرده این شکلات برای تزئین انواع مختلف کیک و دسر اشاره کرد.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

انواع شکلات تخته ای

کارخانه های تولیدی شکلات تخته ای با استفاده از بهترین مواد اولیه و خط تولید پیشرفته خود اقدام به تولید انواع شکلات تخته ای می کنند وهر روز بر تنوع و کیفیت محصولات خود می افزایندتا پاسخگوی نیاز بازار و سلایق متفاوت مشتریان خود باشند.آیا با نواع شکلات تخته ای موجود در بازار آشنایی دارید ؟ چند نوع شکلات تخته ای را می شناسید ؟ دراین قسمت انواع شکلات تخته ای را برای آشنایی بیشتر به طور خلاصه معرفی می کینم که عبارتند از :

 • شکلات تخته ای تلخ
 • شکلات تخته ای شیرین
 • شکلات تخته ای رنگی
 • شکلات تخته ای شیری
 • شکلات تخته ای سفید
 • شکلات تخته ای کاکائویی

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای رنگی به نوعی از شکلات تخته ای گفته می شود که در رنگ های مختلف تولید و روانه بازار مصرف می شود ، از این شکلات ها برای تزئین انواع کیک و بستین و بسیاری موارد دیگر استفاده فراوان می شود . انواع شکلات تخته ای بسیار زیاد است و البته هر کدام با عنوان یک میوه و با همان رنگ تولید و وارد بازار مصرف می شوند. انواع شکلات تخته ای که در بازار وجود دارد عبارتند از :

 • شکلات تخته ای پرتغال
 • شکلات تخته ای توت فرنگی
 • شکلات تخته ای انگور
 • شکلات تخته ای موزی
 • شکلات تخته ای کاپوچینو
 • شکلات تخته ای بلوبری
 • شکلات تخته ای آلبالو
 • شکلات تخته ای آناناس
 •  و ……………

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

قیمت عمده شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای رنگی به صورت بسیار گسترده مورد استفاده قنادی ها، کارگاه های شیرنی پزی، بستنی سازی و دیگر صنایع وابسته به تولید کیک و شیرنی می باشد و به همین دلیل قیمت شکلات تخته ای رنگی برای این گروه از تولیدکنندگان از اهمیت زیادی برخودار است و آنها به دنبال خرید انواع شکلات تخته ای رنگی با قیمت مناسب و ارزان هستند. این خریداران به خوبی می دانند برای آن که قیمت تمام شده محصولات خود را کاهش داده و درنتیجه از فروش خوب و سود آوری برخودار باشند باید مواد اولیه خود را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

قیمت فروش عمده شکلات تخته ای رنگی و دیگر انواع شکلات تخته ای از قیمت خرده فروشی این شکلات مناسب تر و ارزان تر می باشد. کارخانه تولیدی شکلات تخته ای رنگی به خریدار عمده شکلات تخته ای رنگی و دیگر محصولات ، تخفیفات بسیار خوبی داده و بابت خرید عمده آنها امتیازات خاصی را برای آنها در نظر می گیرد.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

قیمت شکلات تخته ای رنگی فله

برندهای تولیدکننده شکلات تخته ای رنگی و دیگر انواع شکلات تخته ای ، محصولات تولیدی خود را بعد از پایان مراحل تولید به شکل های مختلفی برای عرضه و فروش در بازار آماده می کنند تا خریداران بتوانند بسته به میزان نیاز و یا بودجه مورد نظر خود اقدام به خرید کنند. نحوه عرضه انواع شکلات تخته ای و بخصوص شکلات تخته ای رنگی عبارتند از :

 • شکلات تخته ای رنگی بسته بندی شده
 • شکلات تخته ای رنگی کیلویی
 • شکلات تخته ای رنگی فله

خریداران هر یک بسته به نوع مصرفی که دارند می توانند هر یک از انواع شکلات تخته ای رنگی مورد نیاز خود را خریداری کرده و استفاده کنند. یکی از انواع عرضه شکلات تخته ای رنگی ، عرضه به صورت فله می باشد ، در این نحوه از عرضه، شکلات تخته ای بعد از پایان خط تولید در کارتن های ۸ تا ۱۲ کیلویی و البته گاهی کمتر از این بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

قیمت شکلات تخته ای رنگی فله، از دیگر انواع شکلات تخته ای رنگی ، ارزان تر و مناسب تر می باشد، زیرا در عرضه فله ، شکلات تخته ای هزینه بسته بندی و سورتینگ متحل نشده و هزینه تولید و عرضه آن به بازار کمتر و در نتیجه فروش شکلات تخته ای با قیمت ارزان تر صورت می گیرد. پس چنانچه خریدار مقدار زیادی شکلات تخته ای رنگی هستید می توانید با خرید عمده شکلات تخته ای رنگی فله، شکلات مورد نیاز خود را با قیمت بسیار کمتر از سطح بازار خرید کرده تا بتوانید حاشیه سود خوبی را بدست آورید.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی ، فرصت خوب و بی نظیری است برای کلیه خریداران و فروشندگان انواع شکلات تخته ای ، تا بتوانند این انواع شکلات با کیفیت و مرغوب را با قیمت بسیار مناسب و ارزان خریدارای نمایند. فروش عمده شکلات تخته ای رنگی ، برای تاجران و خریداران عمده که به دنبال خرید و فروش سود اور هستند می تواند یک فرصت بی نظیر باشد تا آنان بتوانند به حاشیه سود عالی دست یابند.

فروش عمده شکلات تخته ای رنگی

خرید اینترنتی شکلات تخته ای رنگی

یکی از راحت ترین و آسان ترین راههای خرید انواع شکلات تخته ای رنگی و شکلات های تخته ایی دیگر، استفاده از اینترنت است. در خرید اینترنتی، خریداران می تواند با استفاده از فناوری پیشرفته اینترنت از تنوع محصولات آگاه شده، لیست قیمت شکلات تخته ای رنگی و دیگر محصولات را دریافت کرده و بعد از بررسی و حتی دریافت مشاوره رایگان ، اقدام به ثبت سفارش نموده و در نهایت خرید خود را انجام داده ، شکلات تخته ای رنگی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان در محل کارگاه و یا کارخانه خود دریافت کنند.

خرید اینترنتی از این مجموعه می تواند مزایای بیشماری برای شما خریداران محترم داشته باشد ، که تنها یکی از آنها می تواند، خرید یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. فروش عمده شکلات تخته ای رنگی ، برای خریدارن و مصرف کنند گان این نوع محصول می تواند بسیار مناسب و مفید باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شکلات سفید تخته ای

صادرات شکلات سفید تخته ای با قیمت ارزان

  صادرات شکلات سفید تخته ای فله با کیفیت، تولید شرکتهای ایرانی با ارزان ترین …

خانه شکلات