فروش شکلات
خانه / پودر کاکائو / فروش عمده پودر کاکائو فله

فروش عمده پودر کاکائو فله

فروش عمده پودر کاکائو فله و  اصل، با کسیه های ۲۵ کیلو گرمی، از کشورهایی همچون هلند، اسپانیا و ترکیه در این مجموعه پخش انجام می شود ، خریداران  سراسر کشور می توانند انواع پودر کاکائو با کیفیت و فله را با قیمت مناسب و دست اول خریداری نمایند.

پودر کاکائو یکی از مهمترین مواد اولیه شکلات سازی و دیگر صنایع غذایی قندی می باشد و تأمین آن همراه با دیگر مواد اولیه این صنایع یکی از دغدغه های اصلی تولیدکنندگان این صنایع می باشد.

فروش عمده پودر کاکائو

پودر کاکائو چیست؟

پودر کاکائو محصول دانه درخت کاکائو می باشد ، درختی که در بخش هایی از افریقا و آمریکای مرکزی و جنوبی رشد و نمو دارد . دانه درخت کاکائو بعد از چیدن طی مراحل خاصی خشک شده، دانه از غلاف جدا می شود و سپس دانه آن را به پودر تبدیل می نمایند و پودر کاکائو تولید می شود. پودر کاکائو پایه و ماده اولیه اصلی برای تولید انواع شکلات است علاوه بر این مواد دیگری نیز از دانه و پودر کاکائو تهیه می شود همانند کره کاکائو که علاوه بر صنایع و کارخانه تولیدی شکلات برای تولید صنایع دارویی، بهداشتی و آرایشی نیز کاربرد بسیار دارد.

فروش عمده پودر کاکائو

انواع پودر کاکائو کدامند؟

در بازار انواع مختلفی از پودر کاکائو وجود دارد که خریداران با توجه به محصول و هدفی که دارند می توانند یکی از آنها را انتخاب کرده و خریداری نمایند. دلیل تنوع پودر کاکائو موجود در بازار جهانی و کشور ما، به عوامل مختلفی همچون منطقه کشت کاکائو ، نحوه برداشت و خشک کردن دانه کاکائو و همچنین نحوه بو دادن دانه کاکائو باز می گردد.

بعد از گرفتن کره کاکائو ، باقی مانده دانه کاکائو به صورت پودر است که به آن پودر کاکائو می گویند . پودر کاکائو انواع مختلفی دارد که این تنوع بستگی به میزان کره کاکائو باقی مانده در پودر دارد، هر چه کره و یا چربی باقی مانده در پودر کاکائو بیشتر باشد ، طعم آن بهتر است. انواع پودر کاکائو که در بازار وجود دارد عبارتند از :

 • انواع پودر کاکائو هلندی
 • انواع پودر کاکائو اسپانیایی
 • انواع پودر کاکائو ترکیه ای
 • انواع پورد کاکائو ایرانی

فروش عمده پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو فله

پودر کاکائو فله معمولا در کسیه های ۲۵ کیلو گرمی به بازار عرضه می شود و خریداران پودر کاکائو فله ، کارخانجات و صنایع شکلات و شیرینی پزی هستند که به مقدار و حجم زیادی ا ز پودر کاکائو نیاز دارند. این دسته از خریداران برای آن که قیمت خرید مناسبی داشته باشند ، انواع پودر کاکائو را به صورت فله تهیه می نمایند . خریداران خرده، از انواع پورد کاکائو بسته بندی شده استفاده می نمایند زیرا حجم و میزان کمی نیاز دارند.

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو از طریق شرکتهای بازرگانی که واردات انواع مواد اولیه شکلات سازی و پودر کاکائو را بر عهده دارند انجام می شود . این شرکتها با واردات انواع پودر کاکائو اصل و با کیفیت ، آن را با قیمت دست اول در اختیار خریداران صنایع مختلف قرار می دهند.

گاهی شرکتهای بازرگانی برای دسترسی بیشتر مشتریان خود ، اقدام به راه اندازی سایت های فروش اینترنتی می کنند تا خریداران در هر نقطه ای از کشور قادر به تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود  بدون دغدغه و مشکل خاصی باشند.

فروش عمده پودر کاکائو از طریق بازار آنلاین برای خریداران و مصرف کنندگان پودر کاکائو مزایای بیشماری دارد که عبارتند از :

 • کاهش اتلاف وقت
 • خرید با قیمت مناسب
 • تضمین اصل و کیفیت کالا
 • کاهش هزینه های جانبی
 • دریاقت بار در کمترین زمان
 • سرعت بخشیدن به معاملات

فروش عمده پودر کاکائو

قیمت فروش عمده پودر کاکائو فله

قیمت فروش عمده پودر کاکائو فله و یا بسته بندی شده در بازار متغیر می باشد ، زیرا پودر کاکائو یک محصول وارداتی است که تابع قیمت جهانی  و نرخ روز  ارز می باشد و همچنین تعرفه واردات نیز شامل آن می شود و هر چه قیمت آن بالاتر باشد ، قیمت روز شکلات و دیگر صنایع وابسته  نیز افزایش می یابد. در کل قیمت پودر کاکائو فله به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از :

 • برند پودر کاکائو
 • نوع پودر کاکائو
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نحوه عرضه و فروش پودر کاکائو
 • و ……………..

خریداران عمده انواع پودر کاکائو  می توانند جهت اطلاع از نرخ روز کره کاکائو ، پودر کاکائو و دیگر محصولات تولیدی و نحوه ثبت سفارش و ارسال بار ، با واحد فروش و مشاوره بهسانا تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات