فروش شکلات
خانه / شکلات کیلویی / قیمت عمده شکلات کیلویی ایرانی

قیمت عمده شکلات کیلویی ایرانی

قیمت عمده شکلات کیلویی فله ایرانی ، برای خریداران ، تاجران و توزیع کنندگان انواع شکلات در کشور از اهمیت زیادی برخودار است، زیرا بازار خرید و فروش شکلات کیلویی بسیار پر رونق می باشد.

شکلان کیلویی ایرانی به دلیل تنوع و کیفیت بالا، خریداران بسیاری را در داخل کشور و خارج کشور دارد و فعالیت در این حوزه می تواند حاشیه سود بسیار خوبی را نصیب فروشندگان و توزیع کنندگان نماید.

قیمت عمده شکلات کیلویی

شکلات کیلویی

کارخانجات تولیدی شکلات و تافی ، محصولات متنوع خود را به شکل های متنوع برای مصارف متفاوت مصرف کنندگان آماده کرده و به بازارهای داخلی و خارجی، عرضه می نمایند. یکی از روشهای عرضه انواع شکلات و تافی، بسته بندی به صورت کیلویی می باشد ، شکلات های کیلویی شامل تمام شکلات های صنعتی، پذیرایی و دیگر انواع تولیدات هستند که به صورت بسته هایی با اوزان متفاوت تهیه می شوند.

شکلات های کیلویی با وزن های ۳ تا ۴ کیلوی گرمی برای خریداران عمده و به عنوان شکلات فله می باشد و در کارتن های ۱۰ تا ۱۲ کیلو گرمی به بازار عرضه می شود . اوزان متنوعی که برای عرضه انواع شکلات کیلویی می توان در بازار مشاهده کرد شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع شکلات کیلویی ۱۵۰ گرمی
 • انواع شکلات کیلویی ۲۵۰ گرمی
 • انواع شکلات کیلویی ۵۰۰ گرمی
 • انواع شکلات کیلویی ۷۵۰ گرمی
 • انواع شکلات کیلویی ۱۰۰۰ گرمی
 • انواع شکلات کیلویی ۲۰۰۰ گرمی
 • انواع شکلات کیلویی ۳۰۰۰ کرمی

قیمت عمده شکلات کیلویی

انواع شکلات کیلویی ایرانی

مراکز تولیدی شکلات در ایران ، انواع مختلفی از شکلات در طعم و مزه های متنوع را تولید و به بازار مصرف عرضه می نمایند. هر یک از این تولید کنندگان تلاش دارند تا با ایحاد تنوع و کیفیت ، بازارهای فروش بزرگتری را به خود اختصاص دهند. تمام انواع شکلات هایی که در کارحانجات شکلات سازی تولید می شود به دو بخش شکلات های کادویی و شکلات کیلویی تقسیم می شود.

شکلات های کیلویی در اوزان متفاوت بسته بندی شده است تا خریداران به هر میزان که لازم داشته باشند بتوانند تهیه و خریداری نمایند و البته شکلات هایی کیلویی فله نیز برای خریداران عمده می باشد . انواع شکلات کیلویی شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع شکلات پذیرایی کیلویی
 • انواع شکلات صنعتی کیلویی
 • انواع شکلات تافی کیلویی
 • انواع شکلات صبحانه کیلویی

فروش شکلات کیلویی ایرانی

فروش شکلات کیلویی ایرانی همانند انواع دیگر شکلات و تافی به دو صورت عمده و خرده در بازار ا نجام می گیرد. خریداران عمده برای تهیه انواع شکلات و تافی کیلویی، در حجم بالا به نمایندگی فروش و یا مراکز پخش شکلات و فروشگاه اینترنتی عرضه شکلات و تافی  و یا بازار عمده فروشی شکلات تهران مراجعه کرده و تمام انواع شکلات کیلویی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری می نمایند، زیرا قیمت عمده شکلات کیلویی یا دیگر انواع شکلات ها ارزان و مناسب تر می باشد.

خریداران خرده و یا جزیی، مصرف کنندگان انواع شکلات و تافی هستند که برای تهیه و خرید ، انواع شکلات ایرانی و خارحی کیلویی به هایپرمارکت ها و فروشگاه های سطح شهر مراجعه نموده و اقدام به خرید در حجم و مقدار کم می نمایند . قیمت خرید خزده انواع شکلات کیلویی به نسبت قیمت خرید عمده بالاتر می باشد.

قیمت عمده شکلات کیلویی

خرید عمده شکلات کیلویی ایرانی

خرید عمده انواع شکلات های با کیفیت و ارزان قیمت ایرانی را از کارحانجات و کارگاه های شکلات سازی سراسر کشور به صورت عمده و یک جا در این مرکز فروش شکلات انجام می شود، لذا تولید کنندگان محترم انواع شکلات کیلویی ، تلخ ، شیری ، انواع شکلات تافی، می توانند جهت عرضه و فروش عمده انواع شکلات تولیدی خود با ما تماس بگیرند.

این مجموعه با فراهم نمودن تعداد زیادی از انواع شکلات کیلویی و فله با کیفیت برندهای  ایرانی و خارجی، قادر است نیاز خریداران عمده ، صاردکنندگان و عاملان پخش شکلات ایرانی ارزان قیمت ،در سراسر کشور  به انواع شکلات ایرانی و  خارجی با قیمت کارخانه و یا بازار ، را با توجه به نیازشان پاسخگو باشد.

قیمت عمده شکلات کیلویی

قیمت عمده شکلات کیلویی در بازار به دلایل مختلف  متغییر می باشد و  این برای خریداران عمده و توزیع کنندگان انواع شکلات کیلویی ، کمی سخت و دشوار است که مرتب به دنبال کسب اطلاع از قیمت باشند.
واحد پشتیبانی مرکز فروش شکلات بهسانا به عنوان، مرکز و  قطب فروش شکلات ، آماده است تا پاسخگوی خریداران عمده و توزیع کنندگان انواع شکلات کیلویی و فله ایرانی در رابطه با قیمت انواع شکلات ، نحوه ثبت سفارش و خرید، شرایط ارسال بار و دیگر اطلاعات تکمیلی ، باشد. حهت کسب  اطلاعات می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت عمده شکلات کیلویی

صادرات انواع شکلات کیلویی ایرانی

انواع شکلات کیلویی ایرانی به دلیل کیفیت و تنوع بالایی که دارند از بازار خرید و فروش بسیار خوبی در کشورهای دور و نزدیک برخودار هستند و تقاضا برای خرید شکلات های ایرانی کیلویی در مدل و طعم های مختلف هر روز در حال افزایش می باشد.

تاجران و صادر کنندگان انواع شکلات کیلویی ایرانی را ، در توناژهای بالا و معمولا به صورت کانتینری خریداری و به کشورهای مختلف از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین کشورهای همسایه صادر می نمایند. البته همان طور که مستحضر هستید این کشورها بیشتر متقاضی خرید انواع شکلات ارازن قیمت ایرانی هستند به همین دلیل، قیمت خرید برای آنها از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین شکلات کیلویی ارزان قیمت و با کیفیت می تواند در بازار این کشورها از فروش بالاتر و در نتیجه خاشیه سود مناسب تری را به همراه داشته باشد.

قیمت عمده شکلات کیلویی

قیمت عمده شکلات کیلویی جهت پخش در سراسر کشور

قیمت عمده شکلات کیلویی برای عاملان پخش و توزیع کنندگان انواع شکلات در سراسر کشور از اهمیت زیادی برخودار است ، زیرا اگر قیمت خرید آنها بالا باشد نمی توانند محصولات خریداری شده را با قیمت ارزان و مناسب توزیع و به فروش برسانند، به همین دلیل دغدغه این دسته از مشتریان خرید عمده به جا و منطقی می باشد.

بازار فروش شکلات بهسانا ، انواع متنوعی از شکلات و تافی کیلویی با کیفیت و مرغوب  را فراهم آورده است تا خریداران عمده بتوانند با قیمت مناسب کارخانه خریداری کرده و در سراسر کشور پخش و به فروش برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات