فروش شکلات
خانه / شکلات رژیمی / کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی ، برای یاری رساندن به سلامت جسمی و روانی افراد جامعه اقدام به تولید انواع شکلات رژیمی که مورد تقاضای بسیار فراوانی دارد کرده است و سعی دارد هر روز بر تنوع و کیفیت محصولات تولیدی خود اضافه کند.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

با گسترس علم و دانش تغذیه سالم، تمایل افراد جامعه برای خرید شکلات رژیمی رو به افزایش می باشد وکارخانه تولیدی برای پاسخگویی به این بخش نیاز جامعه خود را ملزم میداند تا با تلاش بسیار آن را رفع نمایند.

تجارت شکلات از گذشته تا به امروز

ماده اصلی تولید سکلات، دانه درخت کاکائو است، درخت کاکائو بومی مناطق آمریکای مرکزی و جنوبی می باشد و در بین این بومیان از اهمیت بالایی برخودار بود و از آن بریا نوشیدنی، خوراک و دارو استفاده می شود و به غذای خدایان شهرت داشت. دانه کاکائو به دلیل اعتبار فراراوانی که داشت به عنوان پول در داد و ستدها مورد معامله قرار می گرفت.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

بعد از ورود کاکائو به اروپا، شکلات جزو  کالاهای لوکس و سلطنتی محسوب می شد که فقط قدرتمندان و ثروتمندان می توانستد آن را تهیه و مصرف نمایند. امروزه صنعت شکلات به یک صنعت عظیم بدل شده است که برای صاحبان آن قدرت و ثروت هنگفت و بزرگی به ارمغان آورده است، و البته تجارت شکلات برای بسیاری از کشورهایی که در این صنعت پیشرفته هستند سودهای سرشار به همراه دارد.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

انواع شکلات

کارخانه های تولیدی شکلات، با بهره گیری از دانش و فناوری پیشرفته به تولید انواع مختلف شکلات مشغول هستند، آنها برای تولید انواع شکلات از مواد اولیه متفاوتی استفاده می کنند تا بتوانند انواع متنوعی از شکلات را روانه بازار مصرف نمایند. مواد اولیه مورد استفاده جهت تولید شکلات عبارتند از :

  • کره کاکائو
  • پودر کاکائو
  • پودر شکر
  • اسانس
  • لیستین

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

بر اساس قانون انگلستان و ایالات متحده آمریکا، چنانچه در ترکیب شکلات از کره کاکائو استفاده نشود نمیتوان برای آن نام شکلات را استفاده کرد. انواع شکلات تولیدی از قرار زیر می باشد :

  • شکلات تیره و یا شکلات ساده
  • شکلات شیری
  • روکش شکلاتی
  • شکلات سفید
  • شکلات رژیمی یا شکلات بدون قند

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

شکلات رژیمی

در حال حاضر، قندها در كشورهايي كه ميزان مصرف بالايي از آن دارند به عنوان عامل برخي از بيماري هاي شايع شناخته شده است. بيماري هاي قلبي و عروق كرونر، ديابت، سنگ هاي صفراوي كليه، بعضي انواع سرطان و حتي ناهنجاري هاي رفتاري به طريقي به مصرف زياد قند مرتبط شناخته شده است. مصرف موادغذايي پر قند، يكي از عوامل مهم فساد دندانها است و قند ساكارز مسبب اصلي است؛ زيرا بيشتر مصرف مي گردد، اما قند گلوكز، فروكتوز و لاكتوز هرسه به يك اندازه در فساد دندانها نقش دارند.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

آگاهي از اين موضوع كه مصرف زياد مواد قندي يا مواد غذايي شيرين باعث اضافه وزن يا چاقي در افراد مي گردد و همچنين افزايش سطح بهداشت و سلامت جامعه و آگاهي هاي تغذيه اي باعث شده تا امروز ميزان تقاضا براي محصولات كم كالري و فرآوردده هاي رژیمی و یا فاقد قند افزايش پيدا كند. شکلات رژیمی، شکلات بدوت گلوتن می باشد، گلوتن در دانه گیاهان وجود دارد و موجب رشد ساقه گیاه می شود و در دانه کاکائو نیز وجود دارد اما در تولید شکلات رژیمی از گلوتن استفاده نمی شود.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

خرید شکلات رژیمی

خرید شکلات رژیمی برای افراد متفاوت از اهمیت خاصی برخودار است. شکلات رژیمی برای انهایی که از سلامت بدنی برخودار هستند و انهایی که دچار بیماریهای مختلف از جمله دیابت و مشکلات قلبی هستند به یک اندازه حایز اهمیت نیست. کارخانه تولیدی شکلات رژیمی برای آن که خریداران این نوع شکلات به توانند به راحتی از این نوع شکلات بدون نگرانی استفاده کنند ترکیبات و نیز درصد مواد به کار رفته در این نوع شکلات را بر روی پوشش آنها درج می کنند تا خریداران بتوانند با مطالعه و دقت لازم محصول مناسب شرایط جسمی خود را انتخاب و خریداری نمایند.کارخانه تولیدی شکلات رژیمی ، تلاش دارد تا هر روز بر تنوع و کیفیت محصولات خود افزوده و بدین منظور از وجود متخصصان تغذیه و سلامت بهره استفاده فراوان می برد.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

فروش اینترنتی شکلات رژیمی

فروش اینترنتی شکلات رژیمی، که از طریق این سایت و فروشگاه اینترنتی فراهم شده است برای خریداران و دوستداران سلامت، فرصتی است تا بتوانند انواع شکلات رژیمی مورد غلاقه خود را با خیال راحت از کیفیت و سلامت انها با قیمت بسیار مناسب تهیه کرده و مصرف نمایند. خریداران انواع شکلات رژیمی برای این منظور می توانند با مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه تماس گرفته از انواع تولیدات و محصولات، کارخانه تولیدی شکلات رژیمی کسب اطلاع نموده و سپس اقدام به خرید شکلات مورد علاقه خود نمایند.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی، با استفاده از مواد اولیه مناسب برای افراد با مسائل و مشکلات بهداشتی و سلامتی به تولید انواع شکلات و محصولات رژیمی با پایه شکلات مبادرت می نماید. این کارخانه تولیدی شکلات رژیمی که چند شعبه بیتشر نیست، سعی دارد با استفاده از مواد اولیه طبیعی به جای مواد اولیه صنعتی به شکلات های تولیدی خود شیرینی و طعمی همانند دیگر انواع شکلات را بدهند تا بیماران دیابتی و یا قلبی نیز بتوانند از طعم و مزه شکلات مورد استفاده خود لذت ببرند.

کارخانه تولیدی شکلات رژیمی ، با استفاده از سایت های فروش انلاین و یا از طریق شبکه های اجتماعی محصولات خود را معرفی کرده و به خریداران و دوستداران سلامت ارائه می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات